Вадя Ротор – офіційний сайт / з 2008 / The official web-site – Vadia Rotor

Головна (Новини)

ART-ФОРУМ

Окультна космософія

ФОРУМ ОК

VADЯFILM & VADЯMUSIC

VІDЕОблог

Дизайн

Копия 001.jpg

Нова Русь – Програма

Нова Русь - Головна

Ваша участь у проекті (Контакти)

Публікації Нової Русі

Статут Нової Русі

ФОРУМ Нової Русі

 

Програма партії «Нова Русь»

(поки що публікуються фрагменти)

Серед пріоритетів партії «Нова Русь»:

1)   Інтереси людини, громадянина, особистості; її життя (матеріальне забезпечення гідного життя та охорони здоров’я, забезпечення сприятливих умов для самореалізації та задоволення духовних потреб) і свободи (забезпечення недоторканості свободи слова, думки, вибору).

2)   Інтереси нації та народу (через покращення духовних і матеріальних умов життя кожного громадянина забезпечити матеріальний добробут і духовне зростання української нації та в цілому народу України), країни та держави (розвиток соціального, економічного та екологічного благополуччя, оптимізація системи влади задля ефективного її здійснення; підтримання безпеки, недоторканості кордонів та розвиток дипломатичних відносин із іншими країнами).

3)   Інтереси регіону, європейські та світові (підтримання економічної та військової безпеки Центрально-Східної Європи та Європейського континенту в цілому, піклування про стан довкілля у Європі та світі).

 

У програмі реформ Нової Русі заплановано три основні напрямки:

 

Сільське господарство

та екологія

Копия 003 -105х105.jpg

Ділова                 Політика

  сфера                й культура

 

Ключова ідея в усіх напрямках – раціоналізація. Це шлях і до компромісу між інтересами економічного розвитку та захисту довкілля, і до вдосконалення політичної, економічної, фінансової, промислової систем, зрештою, зміни способу життя взагалі.

Прагнення до раціоналізації – передумова серйозної, докорінної роботи з модернізації кожної сфери нашого життя: це стосується приведення у відповідності до передових світових стандартів як нашого підприємництва (нова податкова база, нові «правила гри»), так і всіх сфер промисловості (впровадження нових технологій продуктивного, енергоекономного та екологічного виробництва).

Це передбачає залучення інвестицій і раціоналізацію їхнього освоєння – нові принципи контролю за грошовими потоками, аби забезпечити максимальну ефективність їхнього використання.

 

Нова Русь пропонує оптимізувати владний апарат

На жаль, відповідальність - це останнє слово, яке може спасти на думку, щоб охарактеризувати українську владу.

Не в останню чергу це через погану організацію влади: виконавча гілка представлена двома головними особами (яких конституційний розділ повноважень стикає лобами - прем"єром і президентом) і трьома центрами прийняття рішень (Уряд, Секретаріат Президента, Рада національної безпеки та оборони - з них лише уряд, за ідеєю, несе відповідальність за прийняті рішення; а також під ногами вештається тіньовий - т.зв. опозиційний - уряд, який також не несе жодної відповідальності і не приймає жодного рішення, єдине, що він робить, - критикує Юлю).

 

Нова Русь висуває конкретні пропозиції:

1) Головою Уряду повинен бути Президент (віце-премєрів треба, відповідно, перейменувати у віце-президентів);

2) Треба ліквідувати Секретаріат Президента (його будинок слід повернути парламентським комітетам, які там розміщувалися раніше), його функції на себе цілком може перейняти канцелярія Кабміну - це скоротить бюрократичний апарат, який смокче мільярди гривень платників податків;

4) Голови обласних і районних адміністрацій повинні не призначатися Президентом із числа своїх любих друзів, родичів та однопартійців, а обиратися на місцевих виборах - оце єдино розумний варіант децентралізації влади для України;

4) РНБО повинна бути суто дорадчим органом і не повинна видавати розпоряджень;

5) Верховна Рада повинна обиратися за змішаною системою: 420 осіб, з яких 200 обираються за одномандатними виборчими округами, 180 - за відкритими партійними списками за пропорційною системою, решта 40 - делегати від регіонів, але не обрані, а призначені керівництвом тих регіонів. Таким чином забезпечиться більш якісний склад парламенту (і 420 депутатів - оптимальна кількість, адже скорочувати Верховну Раду до ще меншої кількості означає робити її більш керованою).

 

tryzub.gif