Вадя Ротор – офіційний сайт / з 2008 / The official web-site – Vadia Rotor

Головна (Новини)

ART-ФОРУМ

Окультна космософія

ФОРУМ ОК

VADЯFILM & VADЯMUSIC

VІDЕОблог

Дизайн

Копия 001.jpg

Нова Русь - Публікації

Нова Русь - Головна

Ваша участь у проекті (Контакти)

ПРОГРАМА Нової Русі

Статут Нової Русі

ФОРУМ Нової Русі

 

Плани створити союзну державу РФ та Білорусії зазнали фіаско. Саботувала їх саме білоруська сторона: тамтешні політики усвідомили, що об’єднання та співпраця Росії з Білорусією ніяк не можуть бути рівноправними у принципі, навпаки - будуть побудовані не просто на домінуючих, а на цинічно експлуататорських засадах з боку Росії, це буде загарбання і гніт.

Таким чином, коли питання про об’єднання РФ та Білорусі не стоїть, доцільно поставити питання про об’єднання Білорусі та України.

Нас поєднує безліч рис: близькість мовна, культурна, етнічна, геополітичне становище (Білорусь також є транзитною державою, об’єднання дасть масу переваг). Крім того, у нас спільна екологічна проблема – Чорнобиль, і згуртування для її якомога кращого вирішення – це турбота про здорове майбутнє.

У перспективі до нас може приєднатися Молдова, це у її ж інтересах: зникне проблема придністровського сепаратизму, Придністров’я, нині придушене, зможе вповні проявити свій промисловий потенціал, крім того, спільна армія зробить три наших держави більш вагомим гравцем на політичній арені, з нашою об’єднаною силою не можна буде не рахуватися.

Союз наших трьох країн можна назвати „Нова Русь” – аби поставити нарешті нашу свідомість із голови на ноги, ліквідувавши комплекс меншовартості: нагадати нам і світові, що ми не якісь там хохли-малороси, а РУСЬКІ люди, адже історія знає лише Київську Русь і ніяку більше. А росіяни – не руські, Росія – просто нова назва Московського князівства (заснованого вигнанцями з Русі), і називають вони себе руськими задля самозвеличення, присвоєння собі слави Київської Русі.

Усвідомлення цього повинно бути і з боку руських (українців та білорусів), і з боку росіян. Давно пора визнати: Київська Русь – це наша з вами історія, історія руських. Об’єднаймося заради відродження слави, нехай возз’єднаються дві половинки руського народу – українці та білоруси!

Бути руськими престижно. Тож відродімо славну Київську Русь, епоха того вимагає.

РАЗОМ БУДЕМО СИЛЬНІШІ

У нинішній час, коли Росія втрачає свій геополітичний вплив на пострадянському просторі, Нова Русь цілком може стати домінуючою в Центрально-Східній Європі, регіональним лідером.

Тоді, коли наша держава стане сильною, Нову Русь прийме до себе Євросоюз, і вона стане територіально найбільшою з держав Євросоюзу та господарем Східної його частини. За таке майбутнє варто боротися!

 

 

Нам потрібна грошова реформа

аби приборкати інфляцію

Україні необхідна грошова реформа - реформувати слід привязку курсу валюти. Довгий час курс гривні то визначався валютним коридором, то був намертво привязаний до долара (приміром, пригадуємо стабільний курс 5,05 і жахливу доларизацію нашої економіки), то був плаваючим (і на волатильності дехто добряче заробляв). А потім прийшла галопуюча інфляція і українці відчули на собі як всі недоліки доларизації економіки, так і "принади" банківських спекуляцій.

Треба передусім укрупнити грошову одиницю та привязати її курс до товару-інваріанту. Ціни ростуть і мають все менше зв’язку з вартістю та все більше - з жадібністю до прибутків тих, хто ці ціни встановлює. Аби встановлення цін на товари та послуги стало більш прозорим, необхідно прив’язати курс грошової одиниці до товару-інваріанту. У сучасному світі товаром-інваріантом є електроенергія. Майже всі товари та послуги виробляються з її застосуванням і її вартість входить до їхньої вартості. Отже, необхідно курс гривні привязати до середньої собівартості кіловатгодини в Україні.

Наразі середня собівартість кіловатгодини по Україні складає біля 28 копійок. Отже, нехай нова гривня виросте у 28 разів, аби кіловатгодина коштувала 1 копійку (також, для дібних розрахунків варто ввести полушку і четвертушку). Нехай 1 копійка, полушка і четвертушка будуть монетами, а гроші крупнішого номіналу - банкнотами (так держава зможе заробити на сеньйораджі, адже друкувати паперові гроші значно вигідніше, ніж чеканити масові монети).

Мета привязки гривні до собівартості електроенергії:

1) Нарешті курс валюти отримає певну стабільність, при цьому не треба буде привязувати його до курсу інших валют, які можуть впасти. Тобто ми захистимо свою грошову одиницю від різких шокових коливань.

2) Буде краще проглядатися структура вартості товарів та послуг і більш прозорим буде формування ціни - стане відразу видно розмір накрутки та її виправданість. Якщо накрутка невиправдана, то або постачальник товарів/послуг знизить ціни на них, або клієнти перейдуть до його конкурентів, які встановлюють нижчі ціни.

3) Кращий контроль за ціноутворенням дозволить приборкати підняття цін, котре викликає знецінення грошей (інфляцію) - таким чином, купівельна спроможність грошей буде стабільнішою.

4) Бажання подальшого здешевшання товарів та послуг викличе зацікавленість у розвитку альтернативних джерел енергії, адже вітрову та сонячну енергію дешевше виробляти. Люди зможуть обладнувати свої будинки вітряками та сонячними батареями, а надлишок енергії продавати державі.

Наступним кроком реформи повинно бути створення локальних зон із експериментальною безвідсотковою грошовою системою, яку ввів Сільвіо Гезель у Вёрглі в 1932-му http://ru.wikipedia.org/wiki/Гезелль,_Сильвио

Якщо вона доведе свою ефективність, то варто буде відмінити банківські відсоткові ставки і ввести гроші, вільні від відсотків по всій Україні. http://ru.wikipedia.org/wiki/Свободные_деньги

 

 

ОСВІТА

Україна будь-що повинна стати освітньою меккою для іноземців. Ми повинні з відкритими обіймами запрошувати їх до себе, на руках носити і, вивчивши, приваблювати, щоб вони лишились у нас, бо чим більше буде в нашій країні високоосвічених, інтелектуальних людей, тим більшою інтелектуальною потугою ми станемо, це значно підвищить конкурентоздатність нашої країни на міжнародній арені. І створить Україні міжнародний імідж (хоча би поки що в очах менш розвинених країн) великої культурної переваги – а це одна зі складових нинішнього успіху США, ЄС. Рівняймося на кращих!

Чим обумовлена потужність Російської імперії 18-19 століть? Тільки сильною армією чи тільки централізованою жорсткою самодержавною владою? Петро І створив Академію Наук, і кого він туди набрав? Іноземців! Найпершим російським ученим був неросіянин Яків Брюс, і всякі вчені німці-французи-британці-шведи – мізки, що перетікали до Росії – асимілювалися й стали вважатися росіянами. І нічого в цьому страшного, навпаки – одні переваги.

З усього світу зараз перетікають мізки до США, 75% наукових дисертацій в США написано імігрантами, лише на притоці нових мізків тримається американська наука. Але ж вона є провідною у всьому світі – саме завдяки політиці залучення іноземців. Якби в США слухали ку-клукс-кланівців, у них би зараз панувало похмуре середньовіччя, ця країна не отримала би її нинішньої панівної ролі у світі, просто тому що у сучасних реаліях успіх і міжнародна позиція країни залежить від ступеню її інтегрованості, а ізоляція зараз є синонімом відставання.

Нам треба забезпечити перетікання мізків до нас. Нехай поки що мізки перетікатимуть із бідніших країн, але по мірі росту впливу та іміджу України (у випадку такого росту) до нас прагнутимуть і з рівних, і з потужніших держав.

Треба захищати іноземних студентів, які вчаться в Україні, від завезених сюди російських скінхедів і від вирощених у нас голомозих, бо така позиція лише ізолює нашу країну, а ізольована країна в умовах сучасного глобального світу приречена на роль аутсайдера.

 

 

image002.gif

Вадим Шинкарук – Публікації (ГОЛОВНА)

 

Copyleft – Вадим Шинкарук дозволяє та заохочує копіювати, розповсюджувати, відтворювати на будь-яких носіях і використовувати письмові матеріали цього сайту, повністю або частково, за умови: ОБОВ’ЯЗКОВО зазначати автора матеріалів (Вадим Шинкарук), назву й джерело (цей сайт). Порушення цієї умови буде вважатись плагіатом, з відповідними наслідками. З тією ж умовою дозволено копіювати графічні матеріали з цього сайту, ЗАБОРОНЕНО їхнє використання без дозволу автора. Заборонено змінювати матеріали сайту при відтворенні.